Przeziębienie a spóźniony okres

Witam. Bardzo się martwię, gdyż dostalam wczoraj miesiaczki (mam regularne , więc spodziewłam się tego) na czym więc polega mój problem? Na tym, iż okres trwał tylko jeden dzień. Dodam ze jestem przeziębiona . Czy jednodniowy okres może być spowodowany przez chorobę?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na skutek infekcji mogło dojść do zaburzenia krwawienia. Jeśli problem powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.