Przeziębienie a znieczulenie ogólne u dziecka

Witam, moje dziecko 5 lat jutro ma mieć zabieg zszywanie ust pod narkozą. Od kilku dni bierze Duomox. Wczoraj pojawił się minimalny wodnisty katarek. Smarcze 4 razy na dzień i leci malutko wody. Czy może jutro iść na ten zabieg?

Lek. Marta Jaruchowska

Najprawdopodobniej anestezjolog nie bedzie chcial znieczulix, zwlaszcza jedli to zbiecz ogolne.

Jeśli to jest planowy zabieg, to mogą być problemy. Chodzi o oddychanie po zabiegu. Musi się Pani skonsultować z anestezjologiem w swoim ośrodku