Przeziębienie, ból brzucha - czy coś się dzieje z ciążą?

Witam, jestem w 10 tygodniu ciąży. Parę dni temu przeziębiłam się, czyli złapałam katar i kaszel. Na drugi dzień zaczął boleć mnie co jakiś czas brzuch mocno, mdliło mnie, miałam rozwolnienie i byłam bardzo słaba. Dziś czuję się już lepiej, ale pobolewa mnie brzuch. Czy może coś się dziać z ciążą czy to tylko przez przeziębienie się tak czułam?

Witam serdecznie,

Dolegliwości bólowe brzucha, mdłości oraz biegunka są najprawdopodobniej wynikiem infekcji wirusowej. Przemawia za tym równoczesne wystąpienie objawów infekcji górnych dróg oddechowych.

Gdyby dolegliwości bólowe brzucha nasiliły się bądź zmieniły swój chrakter, pojawiła się gorączka
oraz plamienia konieczna jest natychmiastowa konsultacja ginekologiczna. Obecna infekcja nie powinna zagrażać dzidziusowi.

Pozdrawiam