Przeziębienie jąder a brak erekcji i ejakulacji

Witam! Dziękuję za odpowiedź na moje pytania. Badanie USG, o którym pisałem, wykonał mi lekarz w poniedziałek, ale czy dobrze je zinterpretował, to nie wiem i czy na dobrym sprzęcie. Byłem prywatnie, ale skoro nic nie mówił, to myślę, że jest przepływ krwi. Mówił, że jest jakiś płyn, ale jaki nie wiem. Urolog macał jądra i stwierdził jakby zapalenie najądrzy i jak to mówił - cystę czy jakoś tak. Mówiłem, że obawiam się braku testosteronu, więc przepisał mi lek Undestor Testocaps dwa razy dziennie po 1 kapsułce. Ale nadal brak u mnie erekcji, sztywnienia członka krwią i wytrysku spermy podczas masturbacji, a jest tylko lekkie usztywnienie członka i wypływ kilku małych kropel przezroczystej cieczy, takich jak podczas normalnego podniecenia a nie ręcznej masturbacji, gdzie powinna wytrysnąć sperma. Ogromnie mnie to martwi. Badań laboratoryjnych niestety nie robiłem, bo nie wiem czy da się sprawdzić, czy jest sperma, jej produkcja w jądrach, gdy nie wydziela się członkiem. Można to sprawdzić jakąś inną metodą. Jak wcześniej pisałem, przeziębiłem jądra, myślę dość ostro, siedząc centralnie lewym pośladkiem na zmrożonym betonie pod autem, jakąś chwilkę. W ten dzień nic mnie nie bolało, dopiero ranem drugiego dnia czułem bolący pośladek i lewe jądro, a potem prawe oraz przez kilka dni często oddawałem mocz. Do lekarza poszedłem na 4 dzień i zrobili mi USG, jakie opisywałem w poprzednich wiadomościach. Od tego czasu minęło już 4 tygodnie, a nadal nie czuję normalnej reakcji narządu na bodźce seksualne, erekcji, wytrysku. A od 2 dni zaczyna pobolewać też ten lewy pośladek, często krzyż i jakby okolice nerek, pasa.

Mam pytania.

  1. Czy gdy nadal odczuwam pobolewanie raz jednego, raz drugiego jądra, gdy chodzę czy siedzę i podczas próby masturbacji, gdzie nie ma niestety wytrysku, też jądra pobolewają, jest tylko lekka mała erekcja i wypływ tych kilku kropel przezroczystej cieczy, może to oznaczać, że jednak jądra, najądrza czy pęcherzyki nasienne są wadliwe czy obumarły nawet, skoro na USG lekarz widział krew w jądrach itp.? Bo myślę, że ich wnętrza i działania nie widać?
  2. Czy możliwe jest, że te kilka kropel przezroczystej cieczy to tylko efekt podniecenia podczas oglądania filmu, masturbacji, gdy występuje tylko mała erekcja, a nie ma wypływu spermy, wytrysku ani usztywnienie członka? Czy to tylko odrobina płynu z gruczołu krokowego, która idzie inną drogą niż wydzielina płynu z gruczołu krokowego łącząca się z plemnikami itp., która tworzy wytrysk?
  3.  Czy ból pośladka może wystąpić po tak długim czasie od przeziębienia/przemrożenia go? Co może oznaczać pobolewanie jąder, brak naturalnej reakcji członka i wytrysku już tak długi czas od momentu przemrożenia na betonie? Czy możliwe jest zabicie produkcji plemników, spermy i testosteronu w jądrach, najądrzach? Czy bóle pleców, krzyża mogą mieć coś wspólnego z bólem jąder, krocza?

  1. Czy gdy nadal odczuwam pobolewanie raz jednego, raz drugiego jądra, gdy chodzę czy siedzę i podczas próby masturbacji, gdzie nie ma niestety wytrysku, też jądra pobolewają, jest tylko lekka mała erekcja i wypływ tych kilku kropel przezroczystej cieczy, może to oznaczać, że jednak jądra, najądrza czy pęcherzyki nasienne są wadliwe czy obumarły nawet, skoro na USG lekarz widział krew w jądrach itp.? Bo myślę, że ich wnętrza i działania nie widać? - Myślę, że na pewno narządy jakie Pan opisuje nie obumarły. Dalej jednak sugeruje, że być może przyczyną tychże dolegliwości jest nadal utrzymujący się przewlekły stan zapalny, który bardzo wolno, ale powinien systematycznie się wycofywać.

  2. Czy możliwe jest, że te kilka kropel przezroczystej cieczy to tylko efekt podniecenia podczas oglądania filmu, masturbacji, gdy występuje tylko mała erekcja, a nie ma wypływu spermy, wytrysku ani usztywnienie członka? Czy to tylko odrobina płynu z gruczołu krokowego, która idzie inną drogą niż wydzielina płynu z gruczołu krokowego łącząca się z plemnikami itp., która tworzy wytrysk? - To raczej tylko efekt podniecenia seksualnego, a nie orgazmu. Tak jak sugerowałem problem może być złożony i mieć podłoże i związane ze stanem zapalnym o charakterze przewlekłym i z psychogenną sferą Pana charakteru i sytuacji.

  3. Czy ból pośladka może wystąpić po tak długim czasie od przeziębienia/przemrożenia go? Co może oznaczać pobolewanie jąder, brak naturalnej reakcji członka i wytrysku już tak długi czas od momentu przemrożenia na betonie? Czy możliwe jest zabicie produkcji plemników, spermy i testosteronu w jądrach, najądrzach? Czy bóle pleców, krzyża mogą mieć coś wspólnego z bólem jąder, krocza? - Raczej są to dolegliwości niezależne. Ból taki też może być związany ze zwyrodnieniami w zakresie odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa dlatego warto byłoby jeszcze diagnostykę poszerzyć o ewentualne zdjęcie RTG tego odcinka kręgosłupa. Może jeszcze warto byłoby z tym problemem skonsultować się dodatkowo z neurologiem.