Przezroczysta wydzielina z sutka

Od paru miesiecy wycieka mi orzezroczysta woda z sutka. Badałam prolaktyne jest w normie. Zawsze przed okresem bola mnie piersi. Wczoaj zauważyłam zielonkawy wyciek z lewego sutka i lekkie guzek. Nie wiem jakie badania powinnam zrobic i do jakiego lekarza mam sie uadac. Plus wloski zaczeły mi rosnąc na piersiach :( nie mam dzieci.

Przede wszystkim USG piersi i ew badanie wydzielającego sie płynu. USG należy wykonać w początku cyklu, tzn między 5-10 dniem. Z wynikami proponuję zgłosic sie do lekarz prowadzącego