Przezroczyste upławy u 20-latki

Witam, mam 20 lat i upławy. Wcześniej jak byłam młodsza myślałam, że to normalne, jednak teraz coraz bardziej jest to niekomfortowe. Upławy są czasem przezroczyste, czasem białe. Pierwszy raz pojawiły się jak zaczęłam brać Methotrexat (mam problemy ze stawami), wtedy lekarz powiedział, że to normalane... Teraz zmieniono mi na Sulfasalazin ale upławy dalej są widoczne codziennie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę skonsultować się z ginekologiem. Może się okazać, że to nie upławy, a śluz pochwowy w zwiększonych ilościach. Wtedy jedynie dla komfortu należy stosować wkładki higieniczne.