Przezroczysty śluz, ból piersi i spóźniony okres

ŚLUZ PRZED OKRESEM Witam mam pytanie ostatnią miesiączkę miałam 08.09 przeważnie występuje co 26- 29 dni. Okres spóźnia mi sie o 4 dni, bolą mnie piersi i zauważyłam biały przeźroczysty śluz, czy to jest normalne. Czy może to ciąża? Dodam że współżyłam z chłopakiem bez zbezpieczenia ale nigdy nie skończył we mnie tylko na zewnątrz. Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę zrobić test ciążowy, aby wykluczyć możliwość ewentualnej ciąży. Biały przeźroczysty śluz nie jest niczym niepokojącym bez takich objawów jak świąd itp. W przypadku ujemnego wyniku testu i braku miesiączki za kilka dni proszę zgłosić się do Ginekologa. Pozdrawiam