Przybieranie na wadze i powiększenie brzucha po porodzie

mam takie pytanie 4-ry miesiace temu urodzilam synka i wszystko bylo oki.Zaczelam ladnie spadac na wadze ale od jakiegos miesiaca zaczelam na wadze przybierac i rosnie mi brzuch.Napewno nie jest w ciazy czy to moze byc cos powaznego i gdzie sie z tym udac nadmienie ze od kilku dni pobolewa mnie brzuch tak jakbym miala dostac okresu a juz jest po

Witam Panią,
niezwłocznie powinna się Pani udać do swojego lekarza internisty, który skieruje Panią na specjalistyczne badania.

Pozdrawiam,
Monika Biziel
biziel.dobrydietetyk.pl