Przybranie na wadze, mrowienie i drętwienie twarzy, opuchlizna rąk, ciągłe zmęczenie i problemy skórne

Mam 33 lata.W ciągu 3 miesięcy przytyłam 10 kg.Nie zmieniałam w swoim życiu nic nie zmieniłam nawyków żywieniowych itd.Dużo się ruszam,nie jem słodyczy.źle się czuję ogólnie mam mrowienia i odrętwienia twarzy,puchną mi ręce,usta,zatrzymuje się woda w organizmie.Chodzę ciągle zmęczona,wszystko wyprowadza mnie z równowagi.Mam problemy z cerą,i suchą skórą. Ft3 5,63(nor do 6,73); FT4 16,61;TSH2,54 Cukier na czczo 112(norma do 99),107 (75mg.glukozy-2h-87) Lek.rodzinny kazał się ruszać i odprawił

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę endokrynologiczną. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.