Przybranie na wadze po zmianie odżywiania na weganizm

Od 1 miesiąca jestem weganką. Odżywiam sie naprawdę zdrowo, jak nigdy dotąd. Niestety zauważyłam, że lekko poszerzyły się moje łydki oraz uda i pośladki zgrubły. Co może być tego przyczyną?

Tak samo u wegetarian jak i osób, które nie eliminują mięsa ilość spożywanych kalorii powinna być zgodna z zapotrzebowaniem energetycznym. Jeśli bilans energetyczny jest dodatni i nawet jeśli jest on ze zdrowych produktów - też się przytyje. Trzeba by zweryfikować czy jest on właściwy?Zapraszam na analizę składu masy ciała, która też pomoże monitorować czy tyje Pani zwiększając tkankę tłuszczową, czy jest to inny problem. www.dietetykwkrakowie.pl