Przyczyna pojawiania się śluzu z krwią naprzemiennie z normalnym śluzem

mam 22 lata, miesiączkuję bardzo nieregularnie. ostatni okres 12 września, pod koniec września byłam na badaniu ginekologicznym -lekarz stwierdził, że wszystko jest ok. Później wyjeżdżałam dwukrotnie do Azji. Dodatkowo mało snu, dużo stresu.do tej pory nie dostałam okresu. Od 5 dni pojawia się naprzemiennie śluz z krwią i normalny śluz. Co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną zaburzeń miesiączkowania może być przemęczenie, stres, zmiana klimatu czy zaburzenia hormonalne. Jeśli istniało prawdopodobieństwo ciąży to należy ją wykluczyć za pomocą testu ciążowego. Jeśli sytuacja nie powróci do normy w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.