Przyczyna wypadających włosów

Od jakiegoś czasu wypadają mi włosy. Poza tym czuję się bardzo osłabiona, na nic nie mam siły. Co może być tego powodem?

ponad rok temu

Osłabienie, pogorszenie tolerancji wysiłku, pogorszenie stanu skóry i włosów mogą być objawami niedokrwistości, jednak aby poznać przyczynę pogorszenia Pani stanu zdrowia, powinna Pani udać się do lekarza. Przeprowadzi on szczegółowy wywiad, który może rozwikłać sprawę, i zleci dodatkowe badania, np. morfologię krwi.