Przyczyny bólu kości

witam serdecznie. Od kilku dni pobolewaja mnie kości tak mi sie wydaje bynajmniej. Ten ból trwa nier cały czas i wystepuje w róznych czesciach ciała. Czego oznakom moze byc? Innych objawóe nie posiadam jedynym jest moze jeszcze bardzo delikatne napiecie miesni na twarzy ale czuje dotyk

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest wykonanie podstawowych badań krwi uzupełnionych o jonogram. Sugerowałbym udać się do swojego lekarza rodzinnego.