Przyczyny częstego krwawienia z nosa

Od paru lat mam krwotoki z nosa one się nasilają nawet wtedy jak jem regularnie byłam u lekarza powidział że nic mi nie jest że jestem młoda i mi przejdzie a ja czuję się coraz gorzej nie mam siły nic nie mogę dzwigać,czasem nie mogę zatamować krwotoku mam tak od 5-8 krwotókow na dzień , jestem osłabiona ,czuję się zmęczona ,bolą mnie kości ,ciągle mdleje ,mam siniaki przeważnie na rękach dłoniach i przeważnie jak zaczyna się dłoń ,bolą mnie żyły ,w klatce kłuje czuję ból jak oddycham czasami 10 min paraliż ,bolący lewy bark cały po łokieć że ruszyć nie mogę mocny ból w sercu -jeżdziłam na rowerze codziennie choć od czasów tych objawów nie mam na to siły ,mam sine ręce ,ciagle mi zimno ,w plecach ból z tyłu u góry z lewej strony ,tak pozatym w tamtym tyg staneło mi serce na parę sekund i zaczęło bić znow nie wiem czemu tak się stało,parę lat temu podnosiłam ciężary po sto kilo może te bóle stąd?Do tej pory prowadziłam aktywny tryb życia mam na myśli biegnie siłownia rower zawodowo i pływanie proszę o odp na mój mail.

Polityka portalu nie przewiduje odpowiadania bezpośrednio na maila (dlatego został on usunięty).
Opisywane przez Panią objawy mogą mieć szereg przyczyn. Na pewno należy zgłosić się do lekarza, który będzie miał możliwości i chęć poszukać przyczyny. W celu wykluczenia zmian w układzie krzepnięcia należy wykonać morfologię oraz koagulogram. Dodatkowo dobrze jakby zobaczył Panią laryngolog gdyż częste krwawienia z nosa mogą być wywołane przez guz, polip lub inną zmianę w nosie.