Przyczyny krwawienia z odbytu

2003 pierwsza operacja na hemoroidy było ok do2012.gdy pojawiły się krwawienia z czasem coraz większe w 2013.03. była wykonana kolonoskopia .rozpoznanie - guzy krwawnicze odbytu zewnętrzne bez powikłań,w opisie - badanie do kątnicy.w inwersji.w kanale odbytu drobne żylaki z nadżerkami. w 06. zabieg - operatio modo whitehead . na dzień dzisiejszy krew pojawia się na papierze lub bardzo mała ilość w sedesie nie przy każdym wypróżnianiu.co może być jeszcze przyczyną krwawienia oprócz hemoroidów

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można wykluczyć nawrotu choroby, jednak w tej sytuacji wymagane jest przede wszystkim badanie lekarskie, najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do ośrodka, gdzie wykonywany był zabieg w 06.2013.
Wykluczyć należy też powstanie szczeliny odbytu i ew. zmiany w odbytnicy.