Przyczyny łuszczącej się skóry

witam czego przyczyną jest luszcząca się skóra powiek?Mój syn lat 16 jest alergikiem problem z powiekami pojawia się niezależnie od pylenia alergenów,nie pomaga natluszczanie a leki od alergologa lub okulisty pomagają w czasie ich przyjmowania po odstawieniu pojawia się jak ja to nazywam rybia luska na powiekach

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych nie jest możliwe określenie rodzaju zmian. Mogą mieć podłoże alergiczne czy infekcyjne. Proszę udać się z synem na wizytę do specjalisty dermatologa, który pokieruje procesem diagnostyczny,