Przyczyny opóźnienia miesiączki o ponad 10 dni

Mam 40 lat. Od jakiegoś czasu moje cykle są nieregularne od 21-37. Ostatni raz współżyłam 5 sierpnia, bez zabezpieczenia. Okres dostałam 8 sierpnia następny 13 września. Dziś mija już 40 dzień i okresu nie ma. Wykonałam kilka testów ciążowych. Wszystkie były negatywne.

40 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli kolejne testy ciążowe były negatywne to ciąża jest wykluczona. Konieczna jest wizyta u ginekologa aby znaleźć przyczynę braku miesiączki.

Pozdrawiam