Przyczyny spadku wagi a alergia

Mam 18 lat, i w ciagu roku schudlam 8kg co widac tez na ubraniach. Mam 166cm wzrostu i waze teraz 48kg wiele osob mowi mi ze to za malo i tez sie z nimi zgadzam. Od roku lecze sie szczepionkami doustnymi z powodu alergii na roztocza i kurz sienny. Chcialabym sie dowiedziec czy jest jakis powod spadku wagi czy to moze byc z alergii.

Milena Lubowicz

Mało prawdopodobne, żeby to szczepionka była powodem spadku wagi. Jeżeli w ostatnim czasie nie stosowała Pani żadnej diety w celu redukcji masy ciała, proszę udać się do lekarza, gdyż konieczne jest wyjaśnienie przyczyny chudnięcia.
Pozdrawiam