Przyczyny upławów i 10-dniowego opóźnienia okresu

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu mam uplawy, parę miesiecy temu bylam leczona dopochwowo, jednak bez wiekszych efektow. Ostatnio okres spoznil mi sie 10 dni. Podczas badania ginekologicznego bolal mnie prawy jajnik (takze przy poruszaniu macicą). Dostalam antybiotyk, oraz tabletki dopochwowe przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne. Dostałam takze skierowanie na oznaczenie poziomu prolaktyny. Jakie mogą być ewentualne przyczyny dolegliwosci? Zapalenie jajnika, torbiel, zaburzenia hormonalne?

Aleksander Ropielewski

Zarówno zapalenie przydatków, torbiele lub zaburzenia hormonalne mogą być przyczyną spóźniającego się okresu. Niestety bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie powiedzieć, która z tych przyczyn ( a może inna) jest przyczyną Pani obecnych dolegliwości.