Przyczyny zakażenia i odwodnienia

Witam! Co oznaczają moje wyniki? Proszę o szybką opowiedź. WBC +21.5 x 10 do 3, RBC 5.49 x 10 do 6, HGB +17.6 g, HCT +51.7%, MCV 94.2, MCH 32.1, MCHC 34.0, PLT AG 264 x 10 do 3. Proszę o szybką odpowiedź, co może być tego przyczyną i jakie są skutki wynikające z badań i co powinienem teraz zrobić?

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobnie pacjent, którego wyniki zostały przedstawione ma zakażenie oraz jest odwodniony. Bez zbadania pacjenta nie można wnioskować o przyczynie oraz skutkach takiego stanu.