Przyczyny zbyt małej wielkości płodu

witam, byłam ostatnio u lekarza ginekologa poniewaz jestem w ciązy. Jest to moja pierwsza ciaza dlatego sie martwie tym co powiedziała Pani doktor, otóż według miesiączki plod powienien juz miec 8 tygodni ale wedlug wielkosci ma dopiero 6. Dlaczego, jakie sa tego przyczyny ?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyny tego typu różnic zależną najczęściej tak naprawdę z tego powodu, że do końca nie można ustalić prawidłowej daty zapłodnienia. Wszelki wątpliwości tego typu powinna wyjaśnić Pani doktor. Najlepiej aby się Pani wybrała na wizytę.