Przygotowanie do pierwszej wizyty u psychiatry

Dzien dobry. We wtorek mam pierwsza wizyte u psychiatry. Wypisalam sobie na kartce swoje problemy, by o niczym nie zapomniec,jednak chce sie odpowiednio przygotowac. Czy sa jakies pytania, ktore psychiatra zada na pewno?

Pytania ogólne dotyczą stanu rodzinnego, wykształcenia,pracy, chorób ogólnych,przyjmowanych leków,pytania dotyczące stanu emocjonalnego np.nastrój, lęki,sen, koncentracja i uwaga, pamięć, aktywność fizyczna,funkcjonowanie codzienne i zawodowe oraz inne pytania,do których nie trzeba specjalnie się przygotować, można swoje objawy zapisać na kartce dla własnej pewności.