Przyjaźń po związku

Czekam na znak.Obiecał i przelał mi pieniądze na opłaty za mieszkanie na 01.2014 a do połowy grudnia mieszkaliśmy razem.To mnie zaskoczyło,gdy się spotkaliśmy powiedział, że chce żebyśmy byli przyjaciółmi, że będzie mi pomagał i odwiedzał nas.Nie będę zostawał na noc co było równe z brakiem miłości.Na święta on jedzie do rodziców,chce spędzić razem sylwestra.Dla znajomych przeformułowujemy nasz związek.Tęsknię.Nie dzwoni i ja też.Za przelew napisałam:Dziękuję,Dobrej nocy.Czy odezwie się do mnie?

Ważne, ze jeśli chcą Państwo budować związek, by budować go na poczuciu bezpieczeństwa, a to wymaga jasnej komunikacji. Brak zaufania i niepewność często przynoszą cierpienie. Warto, żeby Pani o siebie zadbała i nie skazywała się na to.

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak uszanować decyzję Pani byłego Partnera, i samej zastanowić się i posłuchać siebie, czy chce Pani przyjaźni...

Życzę Pani wszystkiego, co najlepsze,
Irena Mielnik-Madej