Przyjmowanie leków na nadciśnienie a osłabienie funkcji seksualnych

witam mam pytanie czy przyjmowanie leków na nadcisnienie typu beto zk moze wplynac na obnizenie poziomu sexualnego problemu ze zwodem .moja zona mam problem z nawilzaniem co powoduje dodatkowa bariere powodujaca utrydnienie w dojsciu do stosunku w doddatku moj penis nie jestz za duzy ma zaledwie 13,4 cm na poczatku mam zwód puzniej jest mi trudno go utrzymac co powoduje nieudana prube i konczy sie na rezygnacji z zsexu jak sobie pomuc by cieszyc sie z udanego sexu

Choroba nadciśnieniowa, nawet starannie leczona, może powodować różne problemy seksualne.
Niektóre leki też mogą mieć dodatkowo niekorzystny wpływ. Do takich leków należą beta-blokery.
Proponuję porozmawiać z lekarzem leczącym, być może uzna On za możliwe zamianę aktualnego beta-blokera na lek nowszej generacji, np.nebiwolol. Leki nowszej generacji są droższe.
Jeśli to nie wystarczy, to należy rozważyć wizytę u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, www,seksuologia.com