Przyjmowanie magnezu a bóle brzucha

Witam. Jestem osobą bardzo zestresowaną, mam 44 lata. W ostatnich 2 m-cach, pojawiły się drżenie rąk i mięsni, czuję się bardzo osłabiona i mam spory apetyt na mięso. Próbowałam brać magnez B6 ale po kazdym użyciu bardzo boli mnie brzuch i jest dość mocno wzdęty. Co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną może być nietolerancja preparatu. Proszę odstawić suplement i wykonać badania mające na celu ustalenie konieczności dalszej suplementacji.