Przyrost beta HCG i termin ostatniej miesiączki

Witam serdecznie,Ostatnią miesiączkę miałam 11/08/2014. Moje cykle są nieregularne i trwają zazwyczaj 36-37 dni. Przypuszczam, iż ostatnia owulacja była 29/30.08.2014. Pierwszy test ciążowy zrobiony 09.09.2014 wykazał jaśniutką 'drugą kreseczkę'. 10.09.2014 zrobiłam batanie beta hcg i wynik wyszedł 25,8. Powtórną betę wykonałam 15.09.2014 i wyszła 398,7, chciałam dowiedzieć się, czy przyrost jest prawidłowy i jaki powinien być przyrost po tygodniu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Do 5 tygodnia ciąży przyrost hormonu nie powinien być niższy niż 66% w ciągu 48 godzin. Podany przyrost nie wydaje się być powodem do niepokoju. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.