Przyrost betaHCG

dzień dobry! Czy moja beta hcg dobrze przyrasta? W Piątek 20.09 Mialam 84,37 natomiast po 96 godzinach czyli wczoraj 24.09 beta wynosiła 656?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jest to bardzo dobry wynik, zwłaszcza dynamika poziomu hormonu beta HCG wskazuje na prawidłowy rozwój ciąży. Sam poziom jest mniej istotny, gdyż jest sprawą bardzo indywidualną.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podała Pani w którym jest tygodniu ciąży. Zgaduję, że jest to mniej więcej 4/5 tydzień. W takim przypadku przyrost jest prawidłowy.