Przyrost bHCG w ciąży i wymiary pęcherzyka

Witam. 30 listopada byłam u ginekologa, który potwierdził ciąże. Pęcherzyk miał 3,8mm. Kazał przyjść za dwa tygodnie. Ale ja nie mogłam sie powstrzymać i zrobiłam badanie beta hcg. 4.12 miałam wynik 16911,36 a po 48 godzinach 22499,75. Czy to nie za mały przyrost? Proszę o pomoc. Bardzo się stresuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Przyrost jest prawidłowy.