Przyrost masy mięśniowej nóg a ćwiczenia fizyczne

Moja waga jest prawidłowa bo mam 168 i 60 kg ale nie dawno ważyłam 55 kg przytyłam bo zaczęłam ćwiczyć różne ćwiczenia na nogi itd. i przez to mam i tłuszcz i mięśnie przez co wygląda to okropnie jak chodzę to wszytsko się trzęsie. Jakie ćwiczenia powinnam robić żeby nie narobić sobie jeszcze większych mięśni i czy pozbycie się słodyczy z diety pozwoli mi pozbyć się tłuszczyku na ciele ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie, z pewnością ograniczenie spożycia słodyczy pomoże w tym, że nie będzie przybywać tłuszczyku :) Żeby pomóc w spalaniu tłuszczu warto zadbać o taką aktywność jak: częste, długie spacery dość szybkim tempem, bieganie, jazda na rowerze, basen, jazda na rolkach, trochę gimnastyki :) Wprowadź te ćwiczenia i powinno pomóc! :) Nie zapomnij także o zwiększonym spożywaniu warzyw i owoców! Mają one znaczny udział w utracie masy ciała :)