Przyspieszona akcja serca, problem ze złapaniem oddechu i mdłości po najmniejszym wysiłku a podejrzenie astmy wysiłkowej

Moim problemem jest przyspieszona akcja serca, problemy ze złapaniem oddechu, uczucie, że jest mi słabo oraz mdłości po najmniejszym wysiłku. Dodam, że to nie są problemy związane z sercem, badania to wykluczają. Morfologia krwi jest w porządku. Czasem pojawiają się mdłości wieczorem, po dniu, w którym nie miałam aktywności fizycznej i wtedy bardzo chce mi się spać. Śpię po 7-8 godzin, odżywiam się regularnie. Lekarz podejrzewa astmę po wysiłkową.

Witam. W tym wypadku warto ocenić czy objawy nie są spowodowane refluksowym zapaleniem przełyku bądź chorobą wrzodową. Proszę kontynuować diagnostykę zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.