Przyspieszone bicie serca, suchość w ustach i duszności

Zaczne od moich objawów sa to ataki okolo co 3,4 dni przyspieszone bicie serca suchosc w ustach wrazenie duszenia sie tak jak bym sie dusil i mial zemdlec do tego zamazanu obraz pomiedzy atakami tez niezbyt sie czuje tak jak bylbym odurzony czyms gdy wezwalem karetke przy pierwszym ataku mowili ze to moze byc atak paniki dziwne. Nigdy niebylem nerwowy zawsze poukladany i zorganizowany dodam ze kilka razy wzialem amfetamine..byc moze to potym nieradze sobie juz z tymi atakami jest to cos okropneg

Witam opisane objawy sugerują możliwe zaburzenia lękowe, choc wymaga to potwierdzenia u specjalisty. Czasami nawet najbardziej poukładane i "zatwardziałe" osoby mogą mieć zaburzenia lękowe, co jest wynikiem jakiegoś kryzysu (np. zwrotu w życiu, ważnych wydarzeń, trudności w relacjach z bliskimi, czy wydarzenia traumatycznego). Polecam psychoterapię, która pomoże zdiagnozować przyczyny i znaleźć drogi rozwiązania problemu, a także możliwości wsparcia doraźnego (w sytuacji wystąpienia ataku). Pozdrawiam.

Zdecydowanie zalecam w pierwszej kolejności wizytę u lekarza - trzeba w pierwswej kolejności wykluczyć przyczyny organiczne/somatyczne.