Przyśpieszone krwawienie miesięczne

Witam, w Nowy Rok współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia , na drugi dzień poszłam do pani ginekolog, która przepisała mi tabletkę 72h po. Stwierdziła, że jestem już po owulacji więc okres może się przyspieszyć i faktycznie 6 stycznia zaczęła się miesiączka trwała do 12 stycznia. 18 stycznia współżyłam z narzeczonym tym razem z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Wczoraj (19.01) pojawił się śluz zabarwiony krwią a dzisiaj- 20- mam krwawienie. Średnio cykl trwa u mnie 31-32 dni. Proszę o odpowiedź

Witam! W opisanych sytuacjach ryzyko ciąży jest bardzo niewielkie. Jeśli jednak obawia się Pani że mogło dojść do zapłodnienia proponuję wykonać test ciążowy.