Pulsujący ból po żebrem

Witam, jakieś trzy tygodnie temu pojawił się po zakrapianej mocno nocy, pulsujący ból pod prawym łukiem żebrowym. Pojawiał się i znikał, jednakże od 2 dni boli coraz mocniej. Martwię się czy to nie kręgosłup albo wątroba. Ból pulsujący, żadnych innych objawów nie mam. Dziękuję za pomoc. Pozrawiam

Trudno mi określić czym może być spowodowany ten ból bez bezpośredniego badania. Trzeba w tej sprawie skontaktować się z lekarzem rodzinnym. Zapewne konieczne okaże się wykonanie badań laboratoryjnych krwi uwzględniających pracę wątroby i trzustki oraz być może USG jamy brzusznej (może RTG kręgosłupa, może gastroskopia). Dopiero po tych badaniach będzie można coś konkretniejszego powiedzieć na temat Pana stanu zdrowia. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu Pana.