Pusty pęcherzyk a wczesna ciąża

Witam. Wczoraj byłam u ginekologa a ten określił ciążę na koniec 9 tygodnia a początek 10....ale powiedział ze pęcherzyk jest pusty... Kazał we wtorek i w czwartek powtórzyć betę... czy istnieje możliwość, że ciążą jest zbyt wczesna, żeby zobaczyć zarodek? Kontrole mam za 2 tygodnie....

Witam! W 9/10-tygodniowej ciąży powinno być już widoczne echo zarodka. Być może jednak wiek zarodka nie został określony prawidłowo. Bardzo ważne jest tutaj seryjne oznaczenie poziomu beta-HCG i obserwowanie dynamiki jego wzrostu. Proszę pozostać pod stałą opieką lekarza prowadzącego.