Pusty pęcherzyk w 5 tygodniu ciąży

Witam jestem w 5t i 3d jednak na badaniu usg jest widoczny pusty pęchezyk robiłam betaHce 1646 po dwóch dniach kolejny wynik to 4243 lekarz mi powiedział na usg że pęcherzyk jest źle zagnieżdżony czy jest to duży powód do zmartwienia ?

Na pewno jest to powód do niepokoju zwłaszcza, że pęcherzyk ciążowy jest pusty. Jednak ewidentnie będzie można konkretnie odpowiedzieć co dzieje się z ciążą i czy rozwija się płód po kontrolnym USG i beta-hCG za około 2-3 tygodnie.