Pytanie dotyczycące metody inhalacji interferonu-gamma oraz przyjmowania OPC pestek winogron

Twardzina układowa w tym zwłóknienie tkanki płuc. Stwierdzone w 2011r.Przez caly czas co 1ms.potem co trzy miesiące,kątrola szpitalna i leczenie -kroplówki endoxsenu.Zaatakowane lewe płuco obecnie pojawiło się w prawym. Pytanie dotyczy metody inhalacji interferonu-gamma,oraz przyjmowania OPC pestek winogron?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wstępne badania dotyczące podawania interferonu gamma bezpośrednio do płuc wskazują na zmniejszenie efektów ubocznych działania tego związku ogólnoustrojowo. Warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym