Pytanie o beta-HCG - jaka wykrywalność i normy?

Witam,
mam pytanie odnośnie normy, a właściwie terminu wykrywalności beta-Hcg. Czy jeśli mam cykle 32 dniowe, a ostatni stosunek był 7.04 (pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 20.03), jest szansa na ciążę?

Test bHcg z krwi 13.04 wykazał poziom 1,2 czyli rozumiem, że brak ciąży:(. Dodatkowo dziś rano zrobiłam czuły test ciążowy tzn. 25mlu/ml i była tylko jedna kreska:(
Czy to już przesądzone o braku ciąży?

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Oznaczenie stężenia beta-HCG we krwi pozwala wykryć ciążę ok. 10 dnia po zapłodnieniu. Za dodatni, potwierdzający możliwość ciąży wynik uznaje się >5 mIU/mL.
Negatywny test ciążowy w 10-tej dobie po stosunku pozwala wielce prawdopodobnie wykluczyć ciążę, proponowałabym jednak wykonać powtórnie ten test (najlepiej używając testu innego producenta). Jeśli wyjdzie negatywnie, niestety ale należy uznać, że nie jest Pani w ciąży.

W razie wystąpienia niepokojących objawów, przedłużającego się braku miesiączki, proszę skonsultować się ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.