Pytanie o leczenie impotencji metodą Renova

Czytałem o leczenie impotencji renova, czy warto próbować? czy to w ogóle działa? próbowałem tabletek (viagra i sildenafil) ale nie jestem do konca zadowolny z efektow. Czy jest sens poddawac sie temu zabiegowi? Jestem zdesperowany i nie wiem już co robić!! proszę o pomoc!

Metoda RENOVA to bezinwazyjny zabieg, który wykorzystuje fale dźwiękowe by wywołać proces angiogenezy, czyli proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Celem zabiegu jest poprawa ukrwienia prącia na poziomie mikro-naczyniowym. Zabieg przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą zrezygnować z leczenia farmakologicznego lub poprawić jego efekty.

Terapia RENOVA stosowana jest u mężczyzn, u których zaburzenia erekcji pojawiają się na tle naczyniowym. Trzy główne grupy ryzyka dla naczyniopochodnych zaburzeń erekcji to palacze, mężczyźni z nadwagą oraz mężczyźni w wieku 40+, jednak zaburzenia na tym tle mogą pojawić się także z innych powodów.

Wyniki dostępnych badań klinicznych wskazują na wysoką skuteczność metody (skuteczność na poziomie 80%), a także na długotrwałość uzyskanego w trakcie leczenia efektu terapeutycznego.

Zabieg RENOVA w wielu przypadkach pozwala na odzyskanie pełnej sprawności seksualnej.