Wybór żaluzji dla alergika

Jakie rolety (żaluzje?) najlepsze dla osoby uczulonej na roztocza kurzu? Muszę wybrać jednocześnie takie, które nie przepuszczają światła i nie chłoną kurzu oraz są łatwe do dokładnego (i częstego) czyszczenia. Niestety nie mam możliwości zamontowania rolet zewnętrznych. Czy np mogłyby być rolety podgumowane?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to pytanie trochę nie do lekarza. Niemniej jednak wspomniane rolety są dobrym pomysłem.