Rak inwazyjny piersi w wyniki biopsji gruboigłowej

witam,mam38lat-oto mój wynik biopsji gruboigłowej RAK inwazyjny piersi,NHG 2(3+2+1,3MITOZY/10 HPF) oraz rak przewodowy''in situ''(DCIS),G2 wg Van Nuys(atypia jąder średniego stopnia z martwicą),B5.(8500/3 T-04020 opis makroskopowy-wałeczek tkankowy dł2,0cm w za dwa dni otrzymam pierwszą hemię czy mam szansę na wyleczenie całkowite?

Zbyt mało danych na ostateczny werdykt, ale podane informacje sugerują ,że jest Pani szykowana do chemioterapii przedoperacyjnej i po zakończeniu całego leczenia będzie więcej danych pozwalających na ocenę rokowania