Rak jelita grubego a rokowania

Moja Babcia zachorowała na nowotwór jelita grubego . Jakie dajecie jej szanse ? Proszę o szczerą odpowiedź.

Sam opis wyniku o niczym nie świadczy, należy cierpliwie poczekać na interpretacje przez lekarza dysponującego całością badań, na rokowanie wpływa wiele czynników

Jaki nowotwór? Jakiej wielkości?gdzie umiejscowiony? jaki jest stan ogólny pacjentki? - NICZEGO Z TEGO NIE WIEM!!! Jak więc mogę coś konkretnego odpowiedzieć??? Ja jestem onkologiem , a nie znachorem i nie zajmuję się przepowiadaniem przyszlości!!! Proszę udać się do onkologa!!! zż