Rak odbytnicy adenocarcinoma G2 i przerzut do wątroby

Mąż 65 lat chory na raka odbytnicy adenocarcinoma G2,CS IV równolegle wątroba po przedniej resekcji odbytnicy i końcowego odcinka w 07.2012.Obecnie w trakcie chemioterapi wg.schematu FOLFIRI po 4 wlewach. Jakie są rokowania.Proszę o szczerą odpowiedż.Dziękuje.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wnosić na temat rokowań nie znając stanu pacjenta oraz wyników badań. W naszym serwsie nie praktykujemy tego typu zachowań. Z pewnością stan jest ciężki, jednak o rokowanie proszę pytać lekarza prowadzącego.