Rak z przerzutami do kości i węzłów chłonnych

witam dowiedziałam sie ze moj tata ma raka z przezutami do kosci i wezlow chlonnych ,glownej lokalizacji raka nie znaleziono wypisali go do domu i czekamy na badanie pete .mam prozbe jakie sa rokowania i czemu lekarze nie podjeli dalszega leczenia np,naswietlania czy czerwonej chemi uwazam ze kazdy ma prawo leczenia .prosze o odpowiedz .zostawili go samego sobie bez cienia nadzieji

Czasem niestety leczenie może byc gorsze od samej choroby, zwłaszcza, jeżeli okaże się , że stosowane leczenie tylko szkodzi a nie działa kierunkowo. pomysł odwleczenia leczenia moze sie okazać korzystny