Ranki na penisie - czy to grzybica?

Witam. Ostatnio na moim penisie pojawiło się coś dziwnego. Końcówka jest czerwona i bardzo boli przy naciaganiu, gdyż pojawiły się na niej jakby nacięcia. Wcześniej występowała jasna, jakby ropna maź o specyficznym zapachu. Maź zniknęła, ale w jej miejsce pojawiły się owe nacięcia. Po śledztwie w internecie przypuszczam, że to jakiś grzyb. Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Opisywane objawy mogą świadczyć o grzybicy, jednak żeby postawić takie rozpoznanie konieczna jest wizyta u dermatologa i obejrzenie zmian. Bez badania lekarskiego postawienie rozpoznania i zalecenie kuracji jest niestety niemożliwe.
Zachęcam do wizyty u lekarza.
Pozdrawiam.