Rany za uszami u rocznego dziecka

Witam,mój synek ma roczek i ma za uszkiem ranki.pediatra mówi,ze to jest alergia na "coś",ale nic nowości nie podaje,bo nawet niechce mi jeść innych rzeczy.Chciałam zapytać czy może jest jakaś masc na te ranki,to brzydko wygląda.Czy czymś to mam okładać?z góry dziękuje.

warto byłoby ustalić przyczynę, u rocznego dziecka można zrobić np testy food detective,na nietolerncję pokarmową maść powinien zapisać pediatra po obejrzeniu zmian