Reakcje organizmu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Mam 22 lata. Od stycznia bralam tabletki antykoncepcyjne. Po braku dwoch krwawien z odstawienia i po ogolnym zlym samopoczuciu odstawilam tabletki w pazdzierniku.Robilam trzy testy ciazowe z krwi w odstepie 2,5 tygodniowym- kazdy z nich ujemny. Czyli w ciazy nie jestem.... natomiast martwi mnie pieczenie pod prawa piersia. Czy to jest normalna reakcja organizmu po odstawieniu tabletek antykomcepcyjnych? Do ginekologa ide 1 grudnia, a ze jestem straszna panikara musialam zapytac...

Aleksander Ropielewski

Ciężko jest mi jednoznacznie stwierdzić na ile odstawienie tabletek antykoncepcyjnych i pieczenie pod prawa piersią są ze sobą związane bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego i ew. badań dodatkowych.