Refluks żołądkowo-przełykowy a nieprzyjemny smak w ustach

Od dziecka mam refluks żołądkowe-przełykowy. Czasami jest mi niedobrze, jeść nie mogę za bardzo, i mam często nie przyjemny smak w ustach.Czy to może byc od tego refluksu??

Witam serdecznie. Jak najbardziej wspomniane objawy mogą być spowodowane refluksem żołądkowo-przełykowym. Warto zgłosić się do gastrologa.