Regularne miesiączki i negatywny test - czy to ciąża?

Mam 15 lat. 4 miesiące temu uprawiałam z chłopakiem petting. Sperma raczej nie dostała się do pochwy. 4 ostatnie miesiączki były bardzo mało obfite, pojawiały się regularnie, trwały tyle, co zawsze.
Zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny. Nie mam żadnych innych objawów. Wydaje mi się jednak, że mój brzuch się zaokrąglił. W tym czasie schudłam 4-5 kg, więc to wydaje się nielogiczne.
Czy możliwe, że to ciąża?

15 LAT ponad rok temu

Dzień dobry!

Gdyby była ciąża to test dałby wynik pozytywny. Poza tym masz regularne miesiączki.
Tą przyczynę zaokrąglonego brzucha możemy wykluczyć. Warto jednak pójść do lekarza, żeby Cię zbadał.

Z poważaniem