Relacje z partnerem po rozwodzie

Mam pytanie mój narzyczony jest po rozwodzie (dość trudnym). Teraz mówi że jest bardzo szczęsliwy, dziekuje że mnie ma. Są dni kiedy jest bardzo kochany, ciepły. Ciągle powtarza jak mnie kocha, a są dni kiedy "czepia" się o wszystko," zrobiona sałatka??o nie dobrze". Na drugi dzień mówi żebym wygolę nie myślała o tym co mówi bo to nie prawda. Że to wszystko głupoty i żałuje. I tak w kółko po wielkiej kłótni jest tydzień spokoju a potem przychodzi dzień wszystko go drażni.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę, który zajmuje się psychoterapią par / małżeńską i skorzystać z takiej formy pomocy. Jest ona raczej dostępna prywatnie, niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza