Rezerwa płynowa wokół rdzenia jest zachowana
Wynik badania rezonansu. Co on oznacza? Bulging krążków C4-C5,C5-C6 i C6-C7, bez istotnego zwężenia kanału kręgowego. Rezerwa płynowa wokół rdzenia jest zachowana. Rdzeń kręgowy o prawidłowym sygnale, bez zmian ogniskowych. Naczyniak trzonu kręgu Th1. Mam bóle w okolicach dolnego kręgosłupa i bolą mnie ostatnio bardzo nogi.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu prawdopodobnie oddziałują na struktury nerwowe w obrębie kręgosłupa - stąd zgłaszane dolegliwości bólowe. Bulbing to uwypuklenie się krążka międzykręgowego.